Grudzień 2017 miesiącem Megazabawy!!

.
« quizpl, megazabawa »

Grudzień 2017 miesiącem Megazabawy!!

Postprzez wilk » 28 listopada 2017, 22:22

Czołem quizowitche! Wybaczcie, że tak niemal na ostatnią chwilę, ale ostatnie tygodnie obfitowały w same tak fascynujące i emocjonujące wydarzenia. Ale do rzeczy. W grudniu wyruszamy na kolejną coroczną przygodę quizową pod nazwą „Megazabawa”. W tym roku będzie to dziewiąta edycja, a konkurencje, które wejdą w jej skład są następujące:

• Pytaniopisarze — zabawa dla autorów pytań i premier quizowych

W tej zabawie wezmą udział autorzy grudniowych premier quizowych (najlepiej! ;)) oraz luźnych pytań zgłoszonych w trakcie miesiąca do Quizbota poleceniem „notes”, bądź wysłanych na nasz e-mail (Obrazek).

Ranking tej części opierał będzie się na liczbie pytań każdej z osób. W przypadku pytań/quizów pisanych w parach będzie to po 50% dla każdej z nich. Z uwagi na prostotę układania pytania mieszaczowe tym razem będą liczyły się jako 10% ich liczby.

Za każdą przygotowaną premierę quizową będą przyznawane dodatkowe 2 punkty quizowe (po 1 w parach). W przypadku gdy autor napisał mniej niż 10 quizów (nie jest „Quizopisarzem”), to za pierwszy z nich otrzyma dwa razy tyle punktów (4 albo 2).

Maksimum punktowe za pytania będzie zależało od tego ile pytań pojawi się w puli. Każde 5 pytań w puli (od dowolnego autora) podnosi maksimum o 1 punkt quizowy, aż do pełnych 20 (100 pytań).

Zapraszam wszystkich do układania fajnych quizów i pytanek. :) W razie czego mogę komuś pomóc i na spółę napiszemy.

round(min(pytania_łącznie/5, 20) * pytania_autora/pytania_zwycięzcy) + punkty_za_quizy

• Tytani Quizbota — zabawa dla graczy w Quizbota

Jest to zabawa dla grających przez cały miesiąc w Quizbota. Ranking bazować będzie na końcowym miesięcznym Top10. A przy okazji będzie to już 150. cykl/miesiąc gry w naszego quizbocika.

Ponadto za każde pełne 500 punktów gracz otrzyma po 1 bonusowym punkcie quizowym. Przekroczenie progów punktowych 1578 (połowa punktów ostatniej osoby z Top100), 2254 (połowa średniej punktów z Top100), 3156 (wejście do Top100), 4510 (średnia z Top100) to kolejny 1 bonusowy punkt za każdy próg.

Jeśli w trakcie miesiąca ktoś będzie grał pod więcej niż jednym nickiem, to proszę zgłosić mi chęć ich zsumowania przed końcem miesiąca, bowiem klony nie będą brane pod uwagę (nawet te w Top10).

Maksimum punktowe będzie wzrastać o 1 do pełnych 20 za każde 50 punktów zwycięzcy w Quizbocie (1000 pkt.).

round(min(punkty_zwycięzcy/50, 20) * punkty_gracza/punkty_zwycięzcy) + punkty_za_bonusy

• Mądre głowy — zabawa dla grających w quizy

W grudniu będą quizy, a więc będą gracze i zwycięzcy. W tej zabawie nagradzane dodatkowymi punktami-trofeami będzie Top3 (miejsca medalowe) każdego z quizów. Pierwsze miejsce to 4 trofea, drugie to 2, a za trzecie jest 1. Warunkiem w razie czego jest posiadanie na koniec quizu przynajmniej jednego punkcika w rankingu (np. milionerowe). Ranking końcowy zabawy będzie budowany właśnie w oparciu o te trofea medalowe.

Zapraszam wszystkich chętnych do napisania własnego quizu dla innych graczy, a i dla potomnych. :) W przeciwnym razie zasypię Was krzyżówkowymi. ;)

• Nocna zmiana — zabawa dla grających w Quizbota

Druga z zabaw quizbotowych. Po 1 punkcie quizowym otrzyma zwycięzca w rankingu z końca każdego dnia zabawy, pod warunkiem, że zdobędzie przynajmniej 50 punktów i nie zremisuje z żadnym innym wynikiem (co prawda bot rejestruje pierwszeństwo, ale chodzi o pilnowanie wyniku ;)).

Aby urozmaicić w tym roku zabawę oraz dać szansę innym osobom do gry wchodzić będą tym razem także kolejne dwa miejsca. Za drugie miejsce, o ile osoba zdobyła przynajmniej 40 punktów, przyznawane będzie 0,5 punktu, a za trzecie, o ile zdobędzie przynajmniej 30 punktów - 0,25 punktu. Tutaj również nie może być remisów. Ale uwaga - na koniec liczyć się będą wyłącznie pełne punkty.

• Mistrzowie klawiatury — zabawa dla najszybciej piszących

Jest to niestety najtrudniejsza do przeprowadzenia z tych wszystkich zabaw, bo zwykle ciężko ludziom wejść na forum i napisać samodzielnie posta, wysłać e-maila (Obrazek), napisać na GG (7673743) czy nawet zostawić mi info na priv na IRC-u (tu uwaga, weryfikujcie zawsze czy przekleiłem to na forum)…

Jak się domyślacie chodzi w niej o zgłaszanie swoich szybkich palców (zn/s). Same zgłoszenia najlepiej dokonywać przeklejając całą linijkę z chwili zaliczenia odpowiedzi — przykładowo:

<@QuizPL> Brawo ***! Prawidlowa odpowiedz to ***, udzielona po 1.234 sekundach, z szybkoscia 4.321 znakow na sekunde.

Zgłaszać można dowolną ilość wyników — najlepiej jednak na bieżąco, by nie pogubić ich, niemniej liczyć będzie się dla każdej z osób tylko najlepszy wynik. Próg zgłaszania to 1 zn/s.

Zgłaszajcie się śmiało i zachęcajcie do tego też innych quizowiczy, bowiem od tego będzie zależał wasz sam wynik — w zabawie można uzyskać do 15 punktów quizowych, pod warunkiem, że suma wszystkich zgłoszonych sekund wyniesie przynajmniej 15 zn/s (ok. 4-6 zgłoszeń).

Dodatkowo na koniec miesiąca uwzględnione automatycznie zostaną Quizpoty. Dla osób, które samodzielnie zgłosiły swoją szybkość na forum - po jednym dodatkowym punkcie za każdy z pierwszych 5 potów, dla zgłoszeń w inny sposób — za 3 pierwsze poty. Jeśli ktoś zdobył poty, ale nie chciało mu się zgłosić wyniku i bawić się z nami może liczyć na co najwyżej 1 punkt quizowy niezależnie od ich liczby.

Zgłaszajcie się do licha! ;P

round(min(sumaryczna_szybkość, 15) * (szybkość_gracza - 1)/(szybkość_zwycięzcy - 1)) + punkty_za_quizpoty

• Łapacze błędów — zabawa dla zgłaszających błędy w pytaniach

Ta zabawa jest dla osób poprawiających jakość gry w Quizbota i zgłaszających zauważone błędy. Zgłaszać można wszelkie błędy merytoryczne, gramatyczne, leksykalne, stylistyczne, interpunkcyjne, brak odpowiedzi w pytaniach familiadowych, pytania nieaktualne (do poprawki lub dopisania daty) lub przedawnione (do usunięcia), pomylone kategorie pytań lub sugestie co do zmiany typu pytania, formatu odpowiedzi i in. Zgłoszenia „przyciętych” pytań się nie kwalifikują.

W przypadku identycznych zgłoszeń od kilku osób decydować będzie pierwszeństwo. Wskazanie kilku różnych błędów w jednym zgłoszeniu do pytania traktować będę jako osobne zgłoszenia.

Zgłoszenia usterek kierować bezpośrednio do Quizbota poleceniem „blad”, pisząc na nasz e-mail (Obrazek) lub też w tym temacie poniżej, bądź w tym dziale dziale.

Tym razem postanowiłem wydzielić dwie kategorie zgłoszeń — poważniejsze błędy (błędy rzeczowe, pytania nieaktualne (ale nie takie, gdzie wystarczy datę dopisać), poważne błędy stylistyczne i in.; nazywając krótko: dyskwalifikujące pytanie - po 1 punkcie quizowym za każde 2 zgłoszenia) oraz drobiazgi (literówki, interpunkcja, fleksja itp. - po 1 punkcie quizowym za każde 5 zgłoszeń). Każdy zgłaszający może zdobyć do 10 punktów quizowych.

Uwagi do zgłoszeń oraz odrzucone zgłoszenia będą publikowane, by można było się odwoływać czy zaznajomić z powodem.

round(min(poważne_błędy/2 + drobne_błędy/5, 10))
Ogólny wzór do wyliczania punktów quizowych: round(20*wynik/wynik_zwycięzcy)
Zgodnie z regulaminem jeśli ze wzoru wyszłoby mniej niż 1 Q-punkt, a gracz spełniał założenia zabawy, to zawsze dostanie przynajmniej 1 Q-punkt, za udział.

Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy i kibicowania, ściągania nowych ludzi, rodziny, krewnych i znajomych na kanał. Może przy okazji spróbujcie pobić jakieś rekord? :)
wilk
Ascendant
Ascendant

Re: Grudzień 2017 miesiącem Megazabawy!!

Postprzez wilk » 28 listopada 2017, 22:23

Cząstkowe wyniki zabawy (mogą nie być aktualne — na koniec wszystko jeszcze raz będzie liczone):

Pytaniopisarze (autorzy pytań) (po 8 quizach)

1. litlegirl - 117 pytań (3 quizy)
  2. Wakko - 101 pytań (2 quizy)
  3. wilk - 52 pytania (1 quiz)
  4. atufka - 30 pytań (1 quiz)
  5. eggrodd - 5 pytań (54) (1 quiz)
Łącznie nowych pytanek: 354 (8 quizów)

Tytani Quizbota (gracze z quizbota) (stan na 15.12)

1. eggrodd - 1945 punktów (3x500, 1578+)
  2. litlegirl - 1944 punkty (3x500, 1578+)
  3. annie - 1178 punktów (2x500)
  4. gnite - 1135 punktów (2x500)
  5. Ideofix - 708 punktów (1x500)
  6. JulianTheKing - 666 punktów (1x500)
  7. wilk - 437 punktów
  8. MacG - 353 punkty
  9. dlv - 339 punktów
  10. Yoel - 244 punkty
Punkty w Top10: 8949

Mądre głowy (gracze w quizy) (po 8 quizach)

1. eggrodd - 13 trofeów (3 Obrazek, 1 Obrazek)
  2. gnite - 10 trofeów (2 Obrazek, 1 Obrazek)
  3. litlegirl - 8 trofeów (1 Obrazek, 1 Obrazek, 2 Obrazek)
  4. dlv - 6 trofeów (1 Obrazek, 2 Obrazek)
  5. karolajn - 5 trofeów (1 Obrazek, 1 Obrazek)
  6. Wakko - 3 trofea (1 Obrazek, 1 Obrazek)
    wilk - 3 trofea (1 Obrazek, 1 Obrazek)
  7. beliahr - 2 trofea (1 Obrazek)
    shannon - 2 trofea (1 Obrazek)
    Witch - 2 trofea (1 Obrazek)
    Yoel - 2 trofea (1 Obrazek)
Nocna zmiana (wygrane dni w quizbota)

• 01.12 - litlegirl (206 punktów), eggrodd (164 punkty), kors4r (66 punktów)
  • 02.12 - litlegirl (275 punktów), gnite (84 punkty), Yoel (73 punkty)
  • 03.12 - litlegirl (236 punktów), gnite (64 punkty), shannon (46 punktów)
  • 04.12 - eggrodd (312 punktów), litlegirl (202 punkty), gnite (70 punktów)
  • 05.12 - eggrodd (563 punktów), litlegirl (392 punkty), annie (64 punkty)
  • 06.12 - eggrodd (235 punktów), litlegirl (179 punktów), gnite (122 punkty)
  • 07.12 - eggrodd (299 punktów), annie (173 punkty), litlegirl (144 punkty)
  • 08.12 - gnite (119 punktów), annie (66 punktów), eggrodd (61 punktów)
  • 09.12 - litlegirl (164 punkty), JulianTheKing (138 punktów), wilk (70 punktów)
  • 10.12 - gnite (110 punktów), shannon (62 punkty), sosen (47 punktów)
  • 11.12 - annie (248 punktów), gnite (81 punktów), dlv (61 punktów)
  • 12.12 - Ideofix (181 punktów), eggrodd (138 punktów), JulianTheKing (120 punktów)
  • 13.12 - Ideofix (172 punkty), MacG (152 punkty), gnite (129 punktów)
  • 14.12 - annie (190 punktów), Ideofix (173 punkty), litlegirl (65 punktów)
  • 15.12 - Ideofix (182 punkty), annie (150 punktów), gnite (66 punktów)
  • 16.12 - gnite (151 punktów), annie (115 punktów), litlegirl (64 punkty)
  • 17.12 - gnite (143 punkty), annie (137 punktów), Ideofix (74 punkty)
  • 18.12 - może właśnie Ty? :)
  • 19.12 -
  • 20.12 -
  • 21.12 -
  • 22.12 -
  • 23.12 -
  • 24.12 -
  • 25.12 -
  • 26.12 -
  • 27.12 -
  • 28.12 -
  • 29.12 -
  • 30.12 -
  • 31.12 -
Podsumowanie:

1. gnite - 4 wygrane, 3 drugie miejsca, 4 trzecie miejsca (6,5 punktu)
  2. litlegirl - 4 wygrane, 3 drugie miejsca, 3 trzecie miejsce (6,25 punktu)
  3. eggrodd - 4 wygrane, 2 drugie miejsca, 1 trzecie miejsce (5,25 punktu)
  4. annie - 2 wygrane, 5 drugie miejsca, 1 trzecie miejsce (4,75 punktu)
  5. Ideofix - 3 wygrane, 1 drugie miejsce, 1 trzecie miejsce (3,75 punktu)
  6. JulianTheKing - 1 drugie miejsce, 1 trzecie miejsce (0,75 punktu)
    shannon - 1 drugie miejsce, 1 trzecie miejsce (0,75 punktu)
  7. MacG - 1 drugie miejsce (0,5 punktu)
  8. dlv - 1 trzecie miejsce (0,25 punktu)
    kors4r - 1 trzecie miejsce (0,25 punktu)
    sosen - 1 trzecie miejsce (0,25 punktu)
    wilk - 1 trzecie miejsce (0,25 punktu)
    Yoel - 1 trzecie miejsce (0,25 punktu)
Mistrzowie klawiatury (szybkość pisania)

1. dlv - 4,756 zn/s
  2. litlegirl - 4,462 zn/s
  3. eggrodd - 4,219 zn/s
  4. shannon - 3,010 zn/s
  • eggrodd - 13 quizpotów (5 punktów)
    dlv - 5 quizpoty (5 punktów)
  • litlegirl - 2 quizpoty (2 punkty)
Suma zgłoszonych szybkości: 16,447

Łapacze błędów (zgłaszanie błędów) (do 14.12)

• gnite - 78 poprawek (84 zgłoszenia)
  • litlegirl - 45 poprawek (60 zgłoszeń)
  • eggrodd - 40 poprawek (44 zgłoszenia)
  • dlv - 7 poprawek (7 zgłoszeń)
    JulianTheKing - 7 poprawek (7 zgłoszeń)
  • shannon - 2 poprawki (2 zgłoszenia)
  • Wakko - 1 poprawka (2 zgłoszenia)
    evilizm - 1 poprawka (1 zgłoszenie)
    ksiezniczka - 1 poprawka (1 zgłoszenie)
Poprawek dzięki Wam: 182

Uwagi do odrzuconych zgłoszeń i inne wyjaśnienia:

• część pierwsza (do 8.12):
    • litlegirl - bo Ebola pisze się dużą literką (to od nazwy rzeki), zarówno wirus jak i chorobę, jest ok
    • litlegirl - kierunek geograficzny - północ, duch - godzina duchów - północ, no takie skojarzenie ;)
    • litlegirl + zmieniłem typ pytania na familiadowe, teraz „świętokrzyskie” też będzie łapać
    • litlegirl - a widzisz nie - zespół nazywa się „a-ha” (choć to „a” takie stylizowane): https://www.a-ha.com/
    • litlegirl - tak, na obrazku jest papryka, ale z racji tego, że są dwie, to są one dodane z kolorami (czerwona/żółta)
    • litlegirl - z tym wampirem, to kreskówka jest - http://www.filmweb.pl/film/Wampiry+w+Ha ... 985-131774 ; dopisałem kategorię
    • litlegirl - JulianTheKing był szybszy ze zgłoszeniem „without”
    • litlegirl + zmieniłem tego tulipana, by nie wprowadzał w błąd, aczkolwiek to był jęczmień
    • litlegirl - bushi, bushido to kodeks
    • litlegirl - zgadza się „sztaby/sztabki”, ale dopełniacz to „sztab”
    • litlegirl + tia, to pytanie o Fryderyka Nietzsche to kompletna bzdura oparta o informacje z jakiegoś pseudoartykułu, usunąłem to pytanie, ale przydałoby się przejrzeć cały tamten quiz…
    • litlegirl - bomba myśli - nazwa broni
    • eggrodd + nie dodałem alternatyw z imionami, dopisałem do pytań, że chodzi tylko o nazwiska
    • eggrodd + miałem trochę problem, bo jest tam elektrownia wodna, tylko że podzielona na „maremotoryczna” i „maretermiczna”, ale dodałem jednak…
    • eggrodd - gnite był szybszy ze zgłoszeniem nadmiaru w odpowiedzi „razy w tygodniu”
    • eggrodd - skajpaj sajfaj ;)
    • eggrodd - Kuba w "Poranku kojota" był jednak rysownikiem, może pomyliłeś z jego rolą Jakuba z "Chłopaki nie płaczą"?
    • gnite + z tym żubrem - te pytania damiana pochodziły z milionerów, ale nie pamiętam z jakiego powodu zostały okrojone i puszczone jako dizzy, więc niektóre są takie trochę słabszej kondycji…
    • gnite - siedlisko uczuć zostawiłem, bo to tak w przenośni, poetycko
    • gnite + zgłoszenie do złego numeru pytania, ale odnalazłem i poprawiłem
    • gnite - tira zostawiam jednak; mimo wszystko to słownikowa nazwa
    • gnite + zmieniłem na zakres 55-65 dB
    • ksiezniczka + zgłoszenie wysłane przeze mnie w imieniu tego gracza
  • część druga (do 14.12):
    • gnite + pytanie o dolara poprawiłem i zdegradowałem do dizzy - pytanie z na siłę dodanymi błędnymi odpowiedziami… (takie też można zgłaszać)
    • gnite ++ Ty zgłosiłeś, Tobie zaliczam
    • gnite + zostawiłem owoc, zmieniłem warzywo
    • gnite + w pytaniu o pomnik powinno być „czyjego” niż „którego”
    • gnite + hmm, podanego przez Ciebie mostu nie ma nawet w Top100 najwyższych mostów: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_tallest_bridges (chodzi o wysokość pylonów), aczkolwiek ten w pytaniu też już został pobity, więc tak czy siak błąd
    • litlegirl - z tym niebieskim mrówkojadem wielkim jednak jest ok, choć nie jestem pewien czy konieczne jest dodawanie akurat tam pełnej nazwy, bo faktycznie wygląda to na zły szyk
    • litlegirl + pewnie według jakiejś stronki z „naj” ;) poza tym to włoska piosenka i przebudowałem pytanie
    • Wakko - gnite był szybszy z Alles
    Jeśli macie uwagi co do uwag, to piszcie poniżej. :)
Ostatnio edytowano 18 grudnia 2017, 00:06 przez wilk, łącznie edytowano 29 razy
Powód: aktualizacja
wilk
Ascendant
Ascendant

Postprzez eggrodd » 1 grudnia 2017, 15:03

czas 1,440
znaki 4,009
1 quizpot

[22:17] <@QuizPL> === Pytanie 47508 * Kategoria Matematyka * Autor wilk ===
[22:17] <@QuizPL> IleMwynosib1*1? (szybko!)
[22:18] <orange> 1
[22:19] <@QuizPL> Gratulacje, orange! Dostajesz 2 punkty za odpowiedz 1 udzielona po 1,440 (1,960) sekundach, z szybkoscia 0,694 znakow na sekunde.

[40:53] <@QuizPL> WojewodztwohzyKsiazemjWielkopolskim.
[40:53] <@QuizPL> Podpowiedz: .............
[40:56] <orange> wielkopolskie
[40:57] <@QuizPL> Tak trzymac, orange! Dostajesz 2 punkty za odpowiedz wielkopolskie udzielona po 3,243 sekundach, z szybkoscia 4,009 (3,089) znakow na sekunde. Quizpot!
[40:57] <@QuizPL> orange, masz teraz 109 punktow i zajmujesz 2 miejsce z 8, zaraz za litlegirl, ktory(a) ma 124 punkty.
Obrazek
eggrodd
Wieszcz
Wieszcz

Postprzez wilk » 1 grudnia 2017, 19:04

Zgłoszonko od shannon:

01171507 <diablo_cody> Dajesz, dajesz, diablo_cody! Dostajesz punkt za odpowiedz pytacie skad sie wzialem udzielona po 10,899 sekundach, z szybkoscia 2,202 (1,575) znakow na sekunde. proszę zapisac moja zawrotna predkosc

Zapisane! :)
wilk
Ascendant
Ascendant

Postprzez litlegirl » 2 grudnia 2017, 13:15

Czas:

<@QuizPL> Sklada sie z miesiecy.
<@QuizPL> Podpowiedz: ...
<+litlegirl> rok
<@QuizPL> W rzeczy samej, litlegirl! Dostajesz punkt za odpowiedz rok udzielona po 2,783 (2,875) sekundach, z szybkoscia 1,078 znakow na sekunde.
<@QuizPL> litlegirl, masz teraz 275 punktow i zajmujesz 1 miejsce z 19!

Znaki:

<@QuizPL> Czesto5zmieniacWpartnera/partnerkewto:q(botanika)
<@QuizPL> Podpowiedz: ...... . ....... .. .......
<+litlegirl> skakac z kwiatka na kwiatek
<@QuizPL> Klawo, litlegirl! Dostajesz punkt za odpowiedz skakac z kwiatka na kwiatek udzielona po 8,825 sekundach, z szybkoscia 3,059 (2,454) znakow na sekunde.
<@QuizPL> litlegirl, masz teraz 276 punktow i zajmujesz 1 miejsce z 20!
Lepiej być znanym pijakiem, niż anonimowym alkoholikiem...

Wilk sux!!!!!
litlegirl
Wieszcz
Wieszcz

Postprzez litlegirl » 2 grudnia 2017, 13:54

Znaki:
<@QuizPL> Najdluzsza9jaskinia9Sudetow.
<@QuizPL> Podpowiedz: ........ ............
<+litlegirl> jaskinia niedzwiedzia
<@QuizPL> Oczywiscie, litlegirl! Dostajesz punkt za odpowiedz Jaskinia Niedzwiedzia udzielona po 5,959 sekundach, z szybkoscia 3,524 (3,426) znakow na sekunde.
<@QuizPL> litlegirl, masz teraz 302 punkty i zajmujesz 1 miejsce z 20!

Wilk sux!!!!!
litlegirl
Wieszcz
Wieszcz

Postprzez litlegirl » 2 grudnia 2017, 19:34

Czas:

<@QuizPL> JaponskieUwdzianko.
<@QuizPL> Podpowiedz: ......
<+litlegirl> kimono
<@QuizPL> Rewelka, litlegirl! Dostajesz punkt za odpowiedz kimono udzielona po 2,723 (2,783) sekundach, z szybkoscia 2,203 znakow na sekunde.
<@QuizPL> litlegirl, masz teraz 434 punkty i zajmujesz 1 miejsce z 23!

Wilk sux!!!!!
litlegirl
Wieszcz
Wieszcz

Postprzez wilk » 2 grudnia 2017, 21:29

Czasów nie zgłaszamy, tylko szybkości. :) Aczkolwiek kiedyś była taka kategoria w Megazabawie, że były i szybkości, i czasy do zgłaszania.
wilk
Ascendant
Ascendant

Postprzez litlegirl » 3 grudnia 2017, 02:09

Czas:
<@QuizPL> SamochodowexoznaczenieoFinlandii.
<@QuizPL> Podpowiedz: ...
<@litlegirl> fin
<@QuizPL> Normalnie wymiatasz, litlegirl! Dostajesz punkt za odpowiedz FIN udzielona po 2,697 (2,723) sekundach, z szybkoscia 1,112 znakow na

Wilk sux!!!!!
litlegirl
Wieszcz
Wieszcz

Postprzez eggrodd » 4 grudnia 2017, 16:55

2 pociki:

[42:27] <@QuizPL> === Pytanie 63267 * Kategoria Imiona * Autor eggrodd ===
[42:27] <@QuizPL> Imie: A I A L K M
[42:27] <@QuizPL> Podpowiedz: ......
[42:29] <orange> kamila
[42:29] <@QuizPL> Znakomicie, orange! Dostajesz 2 punkty za odpowiedz Kamila udzielona po 2,405 (2,974) sekundach, z szybkoscia 2,495 (2,425) znakow na sekunde. Quizpot!
[42:29] <@QuizPL> orange, masz teraz 180 punktow i zajmujesz 2 miejsce z 28, zaraz za litlegirl, ktory(a) ma 753 punkty.

[01:33] <@QuizPL> === Pytanie 89114 * Kategoria Pilka nozna * Autor vallkirjae & wfx ===
[01:33] <@QuizPL> ...GLatoz-bpilkarz,Xtrener,Xdzialaczdsportowy.
[01:33] <@QuizPL> Podpowiedz: ........
[01:35] <orange> grzegorz
[01:36] <@QuizPL> Zacnie, orange! Dostajesz 2 punkty za odpowiedz Grzegorz udzielona po 2,825 sekundach, z szybkoscia 2,832 znakow na sekunde. Quizpot!
[01:36] <@QuizPL> orange, masz teraz 367 punktow i zajmujesz 2 miejsce z 28, zaraz za litlegirl, ktory(a) ma 782 punkty.
Obrazek
eggrodd
Wieszcz
Wieszcz

Postprzez litlegirl » 5 grudnia 2017, 00:20

Szybkość:
<@QuizPL> Dokoncz:X"GlupiBma..."
<@QuizPL> Podpowiedz: ...... .........
<+litlegirl> zawsze szczescie
<@QuizPL> Bombowo, litlegirl! Dostajesz punkt za odpowiedz zawsze szczescie udzielona po 4,367 sekundach, z szybkoscia 3,664 (3,524) znakow na sekunde.

Wilk sux!!!!!
litlegirl
Wieszcz
Wieszcz

Postprzez litlegirl » 5 grudnia 2017, 02:04

szybkość:

<@QuizPL> Do0robienia9zdjec.
<@QuizPL> Podpowiedz: ...... .............
<+litlegirl> aparat fotograficzny
<@QuizPL> /tere fere/, litlegirl! Dostajesz punkt za odpowiedz aparat fotograficzny udzielona po 4,800 sekundach, z szybkoscia 4,167 (3,664) znakow na sekunde.

Wilk sux!!!!!
litlegirl
Wieszcz
Wieszcz

Postprzez litlegirl » 5 grudnia 2017, 02:38

quizpot:

<@QuizPL> === Pytanie 87491 * Kategoria Imiona * Autor karolajn ===
<@QuizPL> SlynnyspolskitMaciej. (28 odpowiedzi)
<+litlegirl> zakoscielny
<@QuizPL> Slusznie prawisz, litlegirl! Dostajesz 2 punkty za odpowiedz Zakoscielny udzielona po 3,312 sekundach, z szybkoscia 3,321 znakow na sekunde. Quizpot!

Wilk sux!!!!!
litlegirl
Wieszcz
Wieszcz

Postprzez eggrodd » 5 grudnia 2017, 16:07

znaki:

[24:49] <@QuizPL> Bardzo dobra odpowiedz, orange! Dostajesz punkt za odpowiedz The Chemical Brothers udzielona po 4,977 sekundach, z szybkoscia 4,219 (4,009) znakow na sekunde.

quizpoty:

[14:26] <@QuizPL> Ladnie, orange! Dostajesz 2 punkty za odpowiedz robot kuchenny udzielona po 3,740 sekundach, z szybkoscia 3,743 znakow na sekunde. Quizpot!

[21:14] <@QuizPL> No i super, orange! Dostajesz 2 punkty za odpowiedz Wilk udzielona po 1,736 (2,154) sekundach, z szybkoscia 2,304 znakow na sekunde. Quizpot!
Obrazek
eggrodd
Wieszcz
Wieszcz

Postprzez eggrodd » 5 grudnia 2017, 16:46

i kolejny pocik:

[45:07] <@QuizPL> Jedziesz z koksem, orange! Dostajesz 2 punkty za odpowiedz czarny udzielona po 2,330 sekundach, z szybkoscia 2,575 znakow na sekunde. Quizpot!
Obrazek
eggrodd
Wieszcz
Wieszcz

Postprzez litlegirl » 5 grudnia 2017, 17:01

Quizpot:

<@QuizPL> Panstwo: G R A E J C
<@QuizPL> Podpowiedz: ......
<+litlegirl> grecja
<@QuizPL> Klawo, litlegirl! Dostajesz 2 punkty za odpowiedz Grecja udzielona po 2,416 (2,597) sekundach, z szybkoscia 2,483 znakow na sekunde. Quizpot!

Wilk sux!!!!!
litlegirl
Wieszcz
Wieszcz

Postprzez eggrodd » 5 grudnia 2017, 22:10

kolejny pocik:

[05:01] <@QuizPL> Bajecznie, orange! Dostajesz 2 punkty za odpowiedz Alabama udzielona po 2,395 sekundach, z szybkoscia 2,923 znakow na sekunde. Quizpot!
Obrazek
eggrodd
Wieszcz
Wieszcz

Postprzez eggrodd » 5 grudnia 2017, 23:02

eh, nie mozna laczyc postow...

[01:48] <@QuizPL> Gratulacje, orange! Dostajesz 2 punkty za odpowiedz Flora udzielona po 2,214 sekundach, z szybkoscia 2,258 znakow na sekunde. Quizpot! Masz 6 odpowiedzi z rzedu jak na razie!
Obrazek
eggrodd
Wieszcz
Wieszcz

Postprzez litlegirl » 6 grudnia 2017, 00:33

<@QuizPL> Polisz-inglisz:1"MyNgirlfriend6islverysexpensivegtoSme" ;)
<@QuizPL> Podpowiedz: .... .......... .... .. ...... .....
<@litlegirl> moja dziewczyna jest mi bardzo droga
<@QuizPL> Fajowo, litlegirl! Dostajesz punkt za odpowiedz moja dziewczyna jest mi bardzo droga udzielona po 8,068 sekundach, z szybkoscia 4,462 (4,167) znakow na sekunde.

Wilk sux!!!!!
litlegirl
Wieszcz
Wieszcz

Postprzez shannon » 10 grudnia 2017, 19:46

9:45] <@QuizPL> Zupa: A S Z Z B C R Y R W E O Z N C
[19:45] <@QuizPL> Podpowiedz: ....... ........
[19:45] <+diablo_cody> barszcz czerwony
[19:45] <@QuizPL> Gites, diablo_cody! Dostajesz punkt za odpowiedz barszcz czerwony udzielona po 5,315 sekundach, z szybkoscia 3,010 (2,202) znakow na sekunde.
[19:45] <@QuizPL> diablo_cody, masz teraz 174 punkty i zajmujesz 10 miejsce z 40, zaraz za dlv, ktory(a) ma 184 punkty.
[19:45] <@gnite> barszcz czerwony
shannon
Swój człowiek
Swój człowiek

Następna strona

Powrót do Zabawy kanałowe - rok 2017