!stop

Wszystko co związane z quizbotem, czyli m.in. lista autorów pytań w bazie, ranking graczy i Top100 najlepszych wyników oraz informacje jak działa sam quizbot. Tutaj możesz także zgłaszać zauważone błędy w pytaniach oraz dowiedzieć się jak zgłaszać je bezpośrednio do bota. Możesz też poprosić o zsumowanie swoich nicków.

Quizbot: 2005-2024

!stop

Post#1 napisany przez Felcia » wtorek, 1 listopada 2005, 17:35

Uwazam , ze mozliwosc korzystania z tej komendy powinny miec takze osoby, ktore maja voicy. Wytlumaczenie jest proste - one puszczaja kwizy... najczesciej.
Felcia (autor wątku)

Quizopisarz
Pisarz
 
Posty: 68
Dołączył(a): czwartek, 11 sierpnia 2005, 11:35
Ostatnia wizyta: wtorek, 12 czerwca 2007, 20:35
Pytań w bazie: 1816

Post#2 napisany przez wilk » wtorek, 1 listopada 2005, 17:42

Po wprowadzeniu obecnego podziału na osoby posiadające +v za zasługi i wkład w rozwój kanału jestem skłonny przychylić się do pomysłu Felci ze !stop. W końcu osoby te otrzymały +v za pozytywne zachowania i działania na kanale więc myślę, że nie dojdzie do nadużyć, a ułatwi to tym osobom puszczenie swoich premier w sytuacji braku operatora.
Avatar użytkownika
wilk
Operator
Budda
 
Posty: 2064
Dołączył: sobota, 30 lipca 2005, 15:32
Ostatnia wizyta: wczoraj, 23:51
Płeć: Mężczyzna
Pytań w bazie: 15610
Lubię quizy: klasyczne (np. Dizzy)

Post#3 napisany przez Andrrew » wtorek, 1 listopada 2005, 19:53

To osoby, które nie otrzymały +v nie zachowują się pozytywnie? LoneWolf, nie przesadzajcie. :) A komenda !stop powinna być dostępna dla wszystkich. A ewentualne jej nadużywanie winno być dopiero karane.. ograniczanie uprawnień ze względu na niejasne, potencjalne i wcale niezbyt niebezpieczne problemy uważam za przesadne.

W ogóle byście jakoś ograniczyli wszędobylskość tego bota quizowego. Przez niego praktycznie nie da się na oficjalu kanału normalnie rozmawiać. A przynajmniej ja nie mogę.

Premiery - super. Bot quizowy - be.
Andrrew

Zablokowany
Pisarz
 
Posty: 103
Dołączył: wtorek, 18 października 2005, 19:50
Ostatnia wizyta: wtorek, 14 października 2014, 19:26
Płeć: Mężczyzna
Pytań w bazie: 1050

Post#4 napisany przez Mych » wtorek, 1 listopada 2005, 19:58

Voicy - jestem na tak reszta - jestem na nie.
Mych

Aktywista
 
Posty: 28
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2005, 20:57
Ostatnia wizyta: niedziela, 6 listopada 2005, 14:17
Pytań w bazie: 27

Post#5 napisany przez wilk » wtorek, 1 listopada 2005, 20:45

Andrrew napisał(a):To osoby, które nie otrzymały +v nie zachowują się pozytywnie?

Niezupełnie w tym znaczeniu. W oryginale brzmi to: "za pozytywne zachowania i działania na kanale" i jest to w kontekście robienia czegoś dla potomnych, jakichś działan mających na celu rozwijanie kanału, pilnowanie, rozbudowę bazy pytań, udzielanie się w kwestiach dotyczących kanału na forum czy na samym kanale.

Andrrew napisał(a):W ogóle byście jakoś ograniczyli wszędobylskość tego bota quizowego. Przez niego praktycznie nie da się na oficjalu kanału normalnie rozmawiać. A przynajmniej ja nie mogę.

No tak, ale jak nawet sama nazwa wskazuje jest to kanał quizowy ;) I od początku formuła tego kanału przewidywała, że będzie tu bot uizowy i od czasu do czasu premiery. Teoretycznie można zrobić nawet kanał #QuizPL-chat ;) choć przecież quiz nie musi lecieć cały czas, można go wyłączyć i wtedy porozmawiać.
Avatar użytkownika
wilk
Operator
Budda
 
Posty: 2064
Dołączył: sobota, 30 lipca 2005, 15:32
Ostatnia wizyta: wczoraj, 23:51
Płeć: Mężczyzna
Pytań w bazie: 15610
Lubię quizy: klasyczne (np. Dizzy)

Post#6 napisany przez Spankin » środa, 2 listopada 2005, 08:50

No dla wszystkich to by byla przesada, naduzycia moglyby byc nadmierne, co do voicow zobacze co sie da zrobic :) a kanal faktycznie jest przeznaczony glownie do gry ale #quizpl-chat czy jakis tam inny no w sumie nic to nie kosztuje mozna zrobic

edit: no chyba dziala, poki co !stop moze robic Felcia i oyey, aczkolwiek prosimy o nie naduzywanie :>
Spankin

Quizopisarz
Pisarz
 
Posty: 125
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2005, 17:54
Ostatnia wizyta: wtorek, 26 stycznia 2021, 12:57
Pytań w bazie: 857

Post#7 napisany przez Felcia » środa, 2 listopada 2005, 12:40

Spanki owszem komenda dziala. Bardzo CI za to dziekuj - teraz bedzie mi o wiele latwiej puszczac swoje premiery, bez wzgledu na to czy jest jakis op czy ne ma :)
Jak widac mozna sie we wszystkim dogadac i to bez nerwow.
Felcia (autor wątku)

Quizopisarz
Pisarz
 
Posty: 68
Dołączył(a): czwartek, 11 sierpnia 2005, 11:35
Ostatnia wizyta: wtorek, 12 czerwca 2007, 20:35
Pytań w bazie: 1816


Powrót do Quizbot

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron