Ogłoszenia quizowe (skrypty)

Miejsce do składania propozycji na tematy quizów, sprawdzenia dotychczasowych ogólnych wyników graczy, a także lista premier, które już się odbyły – według ich autorów oraz dat. Znajdziesz tu również poradnik jak przygotować własną premierę quizową oraz jak ją zaprezentować.

Premiery: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017

Re: Ogłoszenia quizowe (skrypty)

Postprzez wilk » 29 czerwca 2017, 23:38

Wprowadziłem do skryptu Milionerzy zasugerowane (eggrodd, gnite, JulianTheKing) zmiany. Można wyłączyć najwyższy mnożnik (x3 - TRIMBO) lub zablokować mnożniki zupełnie (opis poleceń we wbudowanej pomocy /mkom); poprawiłem ustawianie czasu trwania rundy, by można było podać mniej niż 10 sekund; zgodnie z sugestią gnite skrypt zapisuje teraz konfigurację do pliku i przywraca po starcie, by móc skorzystać z tych samych ustawień, bez ich zmiany; skrypt informuje o aktywnym trybie punkt za odpowiedź przy starcie oraz jeśli symbole odpowiedzi są inne niż ABCD; można zmieniać liczbę punktów przyznawaną dla pierwszego, drugiego i pozostałych graczy (lub wyłączyć to ustawiając wszystkim 1 punkt) oraz punkty za samotną odpowiedź (BONUS) (lub wyłączyć ustawiając to na 0). Milionerzy

Poprawiłem zauważony problem w Mieszaczu.exe (program-pomoc dla autorów quizów) przy wczytywaniu wielu plików jednocześnie, by zrobić z nich jeden quiz. Ponadto w przypadku wystąpienia błędu w którymś z plików pokazywana jest informacja o który chodzi, zamiast końcowego podsumowania. Mieszacz
wilk
Ascendant
Ascendant

Re: Ogłoszenia quizowe (skrypty)

Postprzez wilk » 11 listopada 2017, 23:19

Poprawiłem zauważony dopiero dziś błąd w programiku Mieszacz.exe — przy podziale na konkretną liczbę pytań/plik dzielił na dobrą liczbę plików, ale wrzucał mniej pytań niż wybraliśmy. Dodałem też w interfejsie cyferki do orientowania się w kolejności czynności.
Poprawiony programik wraz z instrukcją znajduje się tutaj.
wilk
Ascendant
Ascendant

Poprzednia strona

Powrót do Premiery quizowe