Opinia o quizie

Miejsce do składania propozycji na tematy nowych quizów, sprawdzenia dotychczasowych ogólnych wyników graczy, a także lista premier, które już się odbyły – według ich autorów oraz dat. Znajdziesz tu również poradnik jak przygotować własną premierę quizową oraz jak ją zaprezentować na kanale.

Premiery: 2005-2024

Opinia o quizie

Post#1 napisany przez Felcia » wtorek, 30 sierpnia 2005, 17:06

Ogolnie mowiac ten kwiz o elektronice byl troche szowinistyczny :P

// Felcia moglbym prosic o zmniejszenie avatara albo zmienienie go na mniejszego? - KiLL3R
Felcia (autor wątku)

Quizopisarz
Pisarz
 
Posty: 68
Dołączył(a): czwartek, 11 sierpnia 2005, 11:35
Ostatnia wizyta: wtorek, 12 czerwca 2007, 20:35
Pytań w bazie: 1816

Post#2 napisany przez malami » wtorek, 30 sierpnia 2005, 19:21

hm, jestem innego zdania. przeciez to nie wina facetow, ze ich plec lepiej sie zna na tych elektroniczych czy technicznych sprawach. poza tym ja tez kilka odp znalam, no ale ze refleks nie ten, co za mlodu, to odpowiedziec nie zdazylam.

a w ogole to zawsze mozna sie odplacic im jakims babskim quizem, ja mam w domu np. kilka ksiazek Danielle Steel (kobieta, ktora multum bardzo przejmujacych romansow napisala ;]), wiec moglabym z jej ksiazek zrobic quiz ;] tylko nie wiem, czy pozostale kobietki z kanalu czytaly taki "shit" ;> ja nie ukrywam, ze kilka jej ksiazek mam za soba.
albo moglabym napisac quiz z polskiej literatury kobiecej (do czynienia mielibyscie z takimi autorami jak: Izabela Sowa, Katarzyna Grochola, Janusz L. Wisniewski czy Dorota Terakowska).
albo po prostu quiz z tzw. "babskich spraw" napisac mozna ;] choc juz raz podobny quiz zostal wygrany przez faceta...
malami

Wieszcz
 
Posty: 198
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 21:43
Ostatnia wizyta: poniedziałek, 9 października 2006, 20:07
Pytań w bazie: 441

Post#3 napisany przez wilk » środa, 31 sierpnia 2005, 01:32

A wcale to nie są takie 'męskie' quizy. W technikum elektronicznym, podkreślam, w technikum, a nie w liceum o profilu elektronicznym, mieliśmy kilka kobiet i jakoś sobie radziły. Co prawda były jakimś procentem całej społeczności, ale zawsze. Na politechnice na początku i później na specjalizacjach typowo programistycznych, a nie jakiejś poligrafii i multimediach czy ekonomii też było trochę dziewczyn. Po prostu kwestia zamiłowania do bawienia się kabelkami :P
Avatar użytkownika
wilk
Operator
Budda
 
Posty: 2064
Dołączył: sobota, 30 lipca 2005, 15:32
Ostatnia wizyta: dzisiaj, 13:54
Płeć: Mężczyzna
Pytań w bazie: 15610
Lubię quizy: klasyczne (np. Dizzy)


Powrót do Premiery quizowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: {Apple} i 14 gości