Rozbudowa forum

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o kanale, poznać historię jego powstawania, dowiedzieć się kto nim administruje i jaki jest regulamin, zobaczyć osiągnięcia naszych najlepszych graczy oraz sprawdzić globalny ranking Q-punktów, bądź poczytać kompendium wiedzy o quizach IRC-owych.

Polecenia: IRC, quizbot, statbot, funbot

Re: Rozbudowa forum

Post#16 napisany przez wilk » sobota, 2 sierpnia 2008, 18:52

Zaktualizowałem forum do najnowszej wersji. Jednocześnie postanowiłem także choć odrobinę je uatrakcyjnić - wrzucając kilka galerii awatarów (można sobie przejrzeć/zmienić w profilu). Dodałem także grafiki rang.
Avatar użytkownika
wilk (autor wątku)
Operator
Budda
 
Posty: 2064
Dołączył: sobota, 30 lipca 2005, 15:32
Ostatnia wizyta: wczoraj, 23:51
Płeć: Mężczyzna
Pytań w bazie: 15610
Lubię quizy: klasyczne (np. Dizzy)

Rozbudowa forum

Post#17 napisany przez wilk » piątek, 11 grudnia 2009, 17:31

Forum zostało właśnie zaktualizowane do najnowszej wersji (3.0.6), co oczywiście nie oznacza, że w między czasie nie było ono aktualizowane. ;) Jako, że pojawiła się w nim funkcjonalność kanału RSS z najnowszymi postami i tematami, zatem niniejszym ją udostępniam, byście zawsze byli na bieżąco i o forum nie zapominali. :P

Jednocześnie jeśli ktoś chciałby widzieć na forum jakieś konkretne rozszerzenie lub inny styl (tutaj dema), to oczywiście niech da znać. Wszystko jest do zrobienia.
Avatar użytkownika
wilk (autor wątku)
Operator
Budda
 
Posty: 2064
Dołączył: sobota, 30 lipca 2005, 15:32
Ostatnia wizyta: wczoraj, 23:51
Płeć: Mężczyzna
Pytań w bazie: 15610
Lubię quizy: klasyczne (np. Dizzy)

Poprzednia strona

Powrót do O #QuizPL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

cron