"Przymus umoralniania" - kopanie za przekleństwa

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o kanale, poznać historię jego powstawania, dowiedzieć się kto nim administruje i jaki jest regulamin, zobaczyć osiągnięcia naszych najlepszych graczy oraz sprawdzić globalny ranking Q-punktów, bądź poczytać kompendium wiedzy o quizach IRC-owych.

Polecenia: IRC, quizbot, statbot, funbot

"Przymus umoralniania" - kopanie za przekleństwa

Post#1 napisany przez wilk » czwartek, 3 listopada 2005, 17:34

Ponieważ ostatnio na kanale zaczęło wrzeć z powodu jak to jest określane "przymusu umoralniania", a ja z racji tego, że poczuwam się do odpowiedzialności by na kanale panował ład, porządek i była przyjazna atmosfera dla wszystkich bez wyjątku, postanowiłem założyć tą ankietę i poddać ową kwestię pod publiczną dyskusję.

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ankieta jest otwarta na 14 dni. Czekam na głosy i komentarze.
Avatar użytkownika
wilk (autor wątku)
Operator
Budda
 
Posty: 2064
Dołączył: sobota, 30 lipca 2005, 15:32
Ostatnia wizyta: dzisiaj, 13:54
Płeć: Mężczyzna
Pytań w bazie: 15610
Lubię quizy: klasyczne (np. Dizzy)

Post#2 napisany przez damian » piątek, 4 listopada 2005, 22:49

Moim zdaniem bot za przeklinanie nie powinnien kikac. Zawsze na kanale jest jakis op który moze kopnac uzytkownika za nadluzywanie przeklenstw, a dalej bedzie tego naduzywal to zbanowac.
damian

Pisarz
 
Posty: 101
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2005, 14:55
Ostatnia wizyta: niedziela, 29 września 2013, 15:41
Pytań w bazie: 494

Post#3 napisany przez malami » sobota, 5 listopada 2005, 08:28

Zawsze na kanale jest jakis op który moze kopnac

i tu nie masz racji. po prostu.
bo zawsze to 100 %.
malami

Wieszcz
 
Posty: 198
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 21:43
Ostatnia wizyta: poniedziałek, 9 października 2006, 20:07
Pytań w bazie: 441

Post#4 napisany przez Spankin » sobota, 5 listopada 2005, 08:29

Po pierwsze nie zawsze co objawia sie chocby w tym ze byly naciski by dac pewnym nieopom prawo !stopu bo nie mogly puszczac quizow bo nie bylo opow. A po drugie jak ma op kikac i banowac i tak to czemu bot nie moze? ;]
Spankin

Quizopisarz
Pisarz
 
Posty: 125
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2005, 17:54
Ostatnia wizyta: wtorek, 26 stycznia 2021, 12:57
Pytań w bazie: 857

Post#5 napisany przez wilk » sobota, 5 listopada 2005, 13:28

Spankin napisał(a):..A po drugie jak ma op kikac i banowac i tak to czemu bot nie moze? ;]

No ja jak najbardziej jestem od funkcji pilnujących dla botów i jak najbardziej powinny kopać i banować. Boty jednakże od samego początku miały służyć obronie kanału np. kopać przy podarowaniu opa osobie nieuprawnionej, kopać przy odebraniu opa osobie uprawnionej, ustalać limit na # ochraniając przed klonami, po to mają własne shitlisty, po to mają hierarchię w postaci owner, master, friend, op etc. bo takiego podziału brakuje w ircnecie. No fakt, powstały do nich też setki innych bardziej i mniej użytecznych skryptów, w stylu seen, statsy, kopanie za kolorki, przekleństwa, flood, spam, skrypty witające, żegnające, quizowe, butelka i masa innych. Zaś reakcje na łamanie zasad regulaminu (bo niemal każdy kanał ma jakieś zasady) i nadużycia to w mojej wizji kanału doskonałego powinni odpowiadać operatorzy ;) Jednak głosowałem na nie mam zdania.
Avatar użytkownika
wilk (autor wątku)
Operator
Budda
 
Posty: 2064
Dołączył: sobota, 30 lipca 2005, 15:32
Ostatnia wizyta: dzisiaj, 13:54
Płeć: Mężczyzna
Pytań w bazie: 15610
Lubię quizy: klasyczne (np. Dizzy)

Post#6 napisany przez FilipS » niedziela, 13 listopada 2005, 04:20

W sensie, że uważam skromnie, że skoro przeważnie jednak są opy na kanale to mogą na zdrowy rozsądek ocenić czy ktoś się chami czy po prostu człowiekowi się raz po raz coś wymsknie bo naprawdę :zyebany: dzień... A taki kick, ban czy inny whatever to możę już w ogóle odebrać chęć do komunikacji... :) Oczywiście nie jestem pro-bluzgowy, wręcz przeciwnie... :) Ale wiem jak często np. na #kwiz bot się naprzykrzał jak człowiek z człowiekiem jak człowiek chcieli czasami pogadać... :)
FilipS

Pisarz
 
Posty: 100
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2005, 18:06
Ostatnia wizyta: niedziela, 16 października 2016, 22:01
Pytań w bazie: 413

Post#7 napisany przez Pancio » wtorek, 15 listopada 2005, 23:29

moim zdaniem zaden bot nie zalatwi sprawy, poniewaz kopanie za przeklenstwa jest czasem uzasadnione, a czasem nie. jestem nowy-nie znam sie dokladnie- ale jak mowicie, ze zawsze (no - przewaznie) jest jakis op na kanale, to wladza nad zyciem i smiercia:P uzytkownikow powinna byc powierzona jemu, a nie ((glupiemu)) botowi


ps mowie tylko o botach zwracajacych uwage na bluzgi
Avatar użytkownika
Pancio
Ideolog
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 15 listopada 2005, 23:15
Ostatnia wizyta: sobota, 4 marca 2006, 17:11
Pytań w bazie: 0


Powrót do O #QuizPL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron