Ogłoszenia forumowe i techniczne

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o kanale, poznać historię jego powstawania, dowiedzieć się kto nim administruje i jaki jest regulamin, zobaczyć osiągnięcia naszych najlepszych graczy oraz sprawdzić globalny ranking Q-punktów, bądź poczytać kompendium wiedzy o quizach IRC-owych.

Polecenia: IRC, quizbot, statbot, funbot

Re: Ogłoszenia forumowe i techniczne

Post#46 przez wilk » 14 stycznia 2020, 20:31

Dodałem do bramki pozycję „Mibbit (widget)”. Jest to coś podobnego do normalnej bramki mibbitowej, tyle że można spersonalizować. Wydaje się ona działać na innym serwerze, także w razie gdyby normalny Mibbit nie działał (tak jak wczoraj), to możecie tego spróbować. Zauważyłem jednak problemy z identem, przez co nie da się połączyć czasem i trzeba próbować do skutku.
wilk (autor wątku)
Operator
Ascendant

Pytań w bazie: 14715
Lubię quizy: klasyczne (np. Dizzy)

Re: Ogłoszenia forumowe i techniczne

Post#47 przez wilk » 7 maja 2020, 20:52

Dodałem do naszej bramki pozycję „The Lounge”, która przekierowuje na nową bramkę IRCnetową. Dla zainteresowanych jest też wersja wymagająca rejestracji, ale podobnie jak IRCCloud pozwala na pozostawienie sesji (nie wiem na ile) po wyjściu z IRC-a. Oparte są obie na skrypcie o wspomnianej na początku nazwie (nie działa w starszych przeglądarkach).

Ponadto informacyjnie — wczoraj podpięty do sieci został serwer ircnetyojfvvx22g.onion (826T), który pozwala łączyć się z IRCnetem za pomocą Tora. Połączenie się z nim wymaga skorzystania z usługi maskowania adresu. Ma też pewne restrykcje, czytajcie MOTD po połączeniu się.
wilk (autor wątku)
Operator
Ascendant

Pytań w bazie: 14715
Lubię quizy: klasyczne (np. Dizzy)

Poprzednia strona

Powrót do O #QuizPL