Strona 1 z 1

!stop

PostNapisane: 1 listopada 2005, o 17:35
napisany przez Felcia
Uwazam , ze mozliwosc korzystania z tej komendy powinny miec takze osoby, ktore maja voicy. Wytlumaczenie jest proste - one puszczaja kwizy... najczesciej.

PostNapisane: 1 listopada 2005, o 17:42
napisany przez wilk
Po wprowadzeniu obecnego podziału na osoby posiadające +v za zasługi i wkład w rozwój kanału jestem skłonny przychylić się do pomysłu Felci ze !stop. W końcu osoby te otrzymały +v za pozytywne zachowania i działania na kanale więc myślę, że nie dojdzie do nadużyć, a ułatwi to tym osobom puszczenie swoich premier w sytuacji braku operatora.

PostNapisane: 1 listopada 2005, o 19:53
napisany przez Andrrew
To osoby, które nie otrzymały +v nie zachowują się pozytywnie? LoneWolf, nie przesadzajcie. :) A komenda !stop powinna być dostępna dla wszystkich. A ewentualne jej nadużywanie winno być dopiero karane.. ograniczanie uprawnień ze względu na niejasne, potencjalne i wcale niezbyt niebezpieczne problemy uważam za przesadne.

W ogóle byście jakoś ograniczyli wszędobylskość tego bota quizowego. Przez niego praktycznie nie da się na oficjalu kanału normalnie rozmawiać. A przynajmniej ja nie mogę.

Premiery - super. Bot quizowy - be.

PostNapisane: 1 listopada 2005, o 19:58
napisany przez Mych
Voicy - jestem na tak reszta - jestem na nie.

PostNapisane: 1 listopada 2005, o 20:45
napisany przez wilk
Andrrew napisał(a):To osoby, które nie otrzymały +v nie zachowują się pozytywnie?

Niezupełnie w tym znaczeniu. W oryginale brzmi to: "za pozytywne zachowania i działania na kanale" i jest to w kontekście robienia czegoś dla potomnych, jakichś działan mających na celu rozwijanie kanału, pilnowanie, rozbudowę bazy pytań, udzielanie się w kwestiach dotyczących kanału na forum czy na samym kanale.

Andrrew napisał(a):W ogóle byście jakoś ograniczyli wszędobylskość tego bota quizowego. Przez niego praktycznie nie da się na oficjalu kanału normalnie rozmawiać. A przynajmniej ja nie mogę.

No tak, ale jak nawet sama nazwa wskazuje jest to kanał quizowy ;) I od początku formuła tego kanału przewidywała, że będzie tu bot uizowy i od czasu do czasu premiery. Teoretycznie można zrobić nawet kanał #QuizPL-chat ;) choć przecież quiz nie musi lecieć cały czas, można go wyłączyć i wtedy porozmawiać.

PostNapisane: 2 listopada 2005, o 08:50
napisany przez Spankin
No dla wszystkich to by byla przesada, naduzycia moglyby byc nadmierne, co do voicow zobacze co sie da zrobic :) a kanal faktycznie jest przeznaczony glownie do gry ale #quizpl-chat czy jakis tam inny no w sumie nic to nie kosztuje mozna zrobic

edit: no chyba dziala, poki co !stop moze robic Felcia i oyey, aczkolwiek prosimy o nie naduzywanie :>

PostNapisane: 2 listopada 2005, o 12:40
napisany przez Felcia
Spanki owszem komenda dziala. Bardzo CI za to dziekuj - teraz bedzie mi o wiele latwiej puszczac swoje premiery, bez wzgledu na to czy jest jakis op czy ne ma :)
Jak widac mozna sie we wszystkim dogadac i to bez nerwow.