Rezygnacja

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o kanale, poznać historię jego powstawania, dowiedzieć się kto nim administruje i jaki jest regulamin, zobaczyć osiągnięcia naszych najlepszych graczy oraz sprawdzić globalny ranking Q-punktów, bądź poczytać kompendium wiedzy o quizach IRC-owych.

Polecenia: IRC, quizbot, statbot, funbot

Rezygnacja

Post#1 napisany przez wilk » piątek, 7 grudnia 2007, 08:24

Rezygnuję z jakiegokolwiek dalszego prowadzenia kanału. Z decyzją tą nosiłem się już od jakiegoś czasu, zaś obecnie podejmuję ją definitywnie. Nie mam już czasu ani ochoty na zajmowanie się nim.

Pozdrawiam i żegnam.

/edit - 26.12.2oo7/
Jeżeli będą mi przysyłane wyniki premier i pytania to możliwe, że będą one publikowane co jakiś czas, ale proszę się nie dopytywać kiedy i czy zostanie coś zaktualizowane, nawet jeśli minęło parę miesięcy. Jedynie z racji tego, że tylko ja mam dostęp do quizbota, to, o ile nie zapomnę, zresetuję wyniki. Poza tym nie rozumiem dlaczego wiele osób uważa, że to ja mam kogoś wskazać do zajmowania się kanałem czy jakąś jego częścią/funkcją. Nie zrobię tego i nie oczekujcie tego, szczególnie widząc niedawne pretensje, że to ja się nie odezwałem, a ktoś zaoferował jakąś tam ogólną wolę pomocy. Kilkukrotnie i bezowocnie podejmowałem próby oddania niektórych konkretnych funkcji. Nie chcę ponownie zobaczyć, że "a wilk mi dał, ale ja nie chciałem/nie prosiłem się o to" albo że ktoś olewa, bo mu się po miesiącu znudziło lub go to przerosło. Jeśli ktoś coś chce to musi z własnej woli "zachcieć" i się upomnieć albo jak sam po to sięgnie i tyle. Chcesz to bierz, popsujesz to nie będzie. Nie wdając się w szczególy czy epickie wyjaśnienia, to nie "bawię" się już, bo przestało mi to frajdę sprawiać, a zacząłem tracić czas (zresztą prawdę mówiąc już od dawna tylko rósł jego deficyt).
Avatar użytkownika
wilk (autor wątku)
Operator
Budda
 
Posty: 2064
Dołączył: sobota, 30 lipca 2005, 15:32
Ostatnia wizyta: dzisiaj, 13:54
Płeć: Mężczyzna
Pytań w bazie: 15610
Lubię quizy: klasyczne (np. Dizzy)

Re: Rezygnacja

Post#2 napisany przez [GreG] » piątek, 7 grudnia 2007, 18:48

Wtf?! Co to za QuizPL bez wilka? No i kto teraz przejmie twój urząd? Czy może kanał po prostu zniknie (nie daj Boże)? ;(
Szkoda wilku, szkoda, że odchodzisz :)
Avatar użytkownika
[GreG]
Swój człowiek
 
Posty: 49
Dołączył(a): środa, 21 czerwca 2006, 13:05
Ostatnia wizyta: niedziela, 6 grudnia 2009, 22:20
Pytań w bazie: 330

Re: Rezygnacja

Post#3 napisany przez KERMI » piątek, 7 grudnia 2007, 20:06

#Quizpl bez wilka to juz nie bedzie to samo :/, nawet jesli ktos przejmie dowodzenie.
A co sie wlasciwie stalo wilku? A czy to rowniez oznacza ze na ircu tez juz nie bedziesz siedzial? Mam nadzieje ze chociaz na #spoko czasami bedziesz zaglądał. :/
KERMI

Ideolog
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 17 lutego 2006, 02:21
Ostatnia wizyta: poniedziałek, 5 maja 2008, 12:50
Pytań w bazie: 258

Re: Rezygnacja

Post#4 napisany przez Spankin » piątek, 7 grudnia 2007, 20:17

Niestety to taka branża, każdy się prędzej czy później wypala;] Ja tam Cię doskonale rozumiem wilku, bo sam to przeżyłem (zresztą sam pamiętasz jak to było). Nie daj się namawiać na pozostanie;] bo nic i tak z tego nie będzie;] ale może się zastanów czy nie ma jakiegoś nomen omen młodego wilka;] który by dalej pociągnął tę zabawę, chyba, że nie ma;] bo jak ktoś ma to zniszczyć to lepiej niech #QuizPL umrze w chwale;] życzę Ci wilku nowych wyzwań i dziękuję za wszystko co robiłeś;]
Spankin

Quizopisarz
Pisarz
 
Posty: 125
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2005, 17:54
Ostatnia wizyta: wtorek, 26 stycznia 2021, 12:57
Pytań w bazie: 857

Re: Rezygnacja

Post#5 napisany przez KERMI » piątek, 7 grudnia 2007, 20:26

Spankin napisał(a):Niestety to taka branża, każdy się prędzej czy później wypala;] (...)


Szczerze mowiac mi na quizbocie srednio zalezy, duzo bardziej wolalbym zeby wilk po prostu od czasu do czasu jeszcze zagladal/wpadal po prostu pogadac. Tymbardziej teraz jak znowu jestem online ;p
KERMI

Ideolog
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 17 lutego 2006, 02:21
Ostatnia wizyta: poniedziałek, 5 maja 2008, 12:50
Pytań w bazie: 258

Re: Rezygnacja

Post#6 napisany przez grabarz88 » piątek, 7 grudnia 2007, 21:39

Kto zajmie się kanalem? Kto inny ma taką wprawę i wiedzę jak ty? Zajmiesz sie wyszkoleniem nastepcy?
grabarz88

Quizopisarz
Początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 3 maja 2006, 22:02
Ostatnia wizyta: sobota, 8 listopada 2008, 23:08
Pytań w bazie: 693

Re: Rezygnacja

Post#7 napisany przez Spankin » piątek, 7 grudnia 2007, 22:36

KERMI napisał(a):Szczerze mowiac mi na quizbocie srednio zalezy, duzo bardziej wolalbym zeby wilk po prostu od czasu do czasu jeszcze zagladal/wpadal po prostu pogadac. Tymbardziej teraz jak znowu jestem online ;p


no to pogadac chyba zawsze mozesz ;] na gg albo na ircu ;] wilk nic nie pisal o nie wchodzeniu juz nigdy na irca;]
Spankin

Quizopisarz
Pisarz
 
Posty: 125
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2005, 17:54
Ostatnia wizyta: wtorek, 26 stycznia 2021, 12:57
Pytań w bazie: 857

Re: Rezygnacja

Post#8 napisany przez Andrrew » środa, 12 grudnia 2007, 20:20

Dokładnie, wilk ani tutaj ani w rozmowie ze mną przez gg nie wspominał, że całkiem rezygnuje z IRC. Właściwie to sądzę (i mam nadzieję), że i z #quizpl'u w pełni nie zrezygnuje, przynajmniej na razie.
Najwyraźniej jednak nie chce mu się już wszystkim tutaj zajmować.
Czy są zatem jacyś chętni do prowadzenia kanału, przejęcia jego obowiązków (i praw ;-)? Nie mówię tu tylko o chętnych na bezpośrednie zajęcie miejsca wilka, bo według mnie to niemożliwe. Nie widzę obecnie na kanale osoby, która wykazuje takie zaangażowanie, a dodatkowo posiada odpowiednie umiejętności/możliwości/doświadczenie, do tak solidnego i wszechstronnego prowadzenia kanału, jak to czynił wilk. Zauważmy, że poza premierami quizowymi różnych autorów, praktycznie całą resztę pracy dla kanału odwalał on sam. Poza tym gdy wilk przed paru laty odbierał kanał od Spankina nikt go o to nie prosił. Sam wyraził chęć zajmowania się kanałem, a odchodzący Spankin po prostu na to przystał. Nie widać by teraz istniał "drugi wilk", który aspirowałby do zajęcia miejsca "starego" wilka.
Dlatego może sensownym rozwiązaniem okazałaby się jakaś grupowa organizacja kanału, z podziałem na obowiązki? No ale do tego przede wszystkim potrzebni są chętni oraz oczywiście błogosławieństwo wilka. :)
Osobiście z całą pewnością nie mam czasu ani chęci by zajmować się wszystkim tym, czym dotychczas zajmował się wilk, ale jakąś część tych obowiązków mógłbym przejąć; czy prócz mnie są jeszcze takie osoby? Zgłaszajcie się.
Andrrew

Zablokowany
Pisarz
 
Posty: 103
Dołączył: wtorek, 18 października 2005, 19:50
Ostatnia wizyta: wtorek, 14 października 2014, 19:26
Płeć: Mężczyzna
Pytań w bazie: 1050

Re: Rezygnacja

Post#9 napisany przez karolajn » sobota, 15 grudnia 2007, 21:27

Jesli bedzie trzeba to ja tez bede mogla sie jakos poudzielac, pomoc. Nie ma dla mnie zadnego problemu;)
karolajn

Operatorka
Guru
 
Posty: 260
Dołączyła: sobota, 15 grudnia 2007, 21:25
Ostatnia wizyta: piątek, 17 listopada 2023, 16:32
Płeć: Kobieta
Pytań w bazie: 3227

Re: Rezygnacja

Post#10 napisany przez grabarz88 » poniedziałek, 17 grudnia 2007, 00:04

Jestem chęty do pomocy. Choć w quiza za dużo nie gram, ale na kanale jestem codziennie. Trzebaby się jakoś podzielić pracą.
grabarz88

Quizopisarz
Początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 3 maja 2006, 22:02
Ostatnia wizyta: sobota, 8 listopada 2008, 23:08
Pytań w bazie: 693

Re: Rezygnacja

Post#11 napisany przez [GreG] » środa, 19 grudnia 2007, 17:46

W sumie mógłbym zająć się czymś lekkim i nie wymagającym ciągłej obecności na kanale. ;)
Avatar użytkownika
[GreG]
Swój człowiek
 
Posty: 49
Dołączył(a): środa, 21 czerwca 2006, 13:05
Ostatnia wizyta: niedziela, 6 grudnia 2009, 22:20
Pytań w bazie: 330

Re: Rezygnacja

Post#12 napisany przez DeMetylen » wtorek, 25 grudnia 2007, 21:26

No no... Widze sporo zmian. Wszystko sie dzieje zawsze jak mnie nie ma, niestety nie moge narazie polaczyc sie z IRC bo nie mam neta w nowym domku :( Mam nadzieje ze sprawa jakos sie wyklaruje i bedzie dobrze... Sam nie mam czasu na zajmowanie sie tym wszystkim niestety, bo dorzucenie do pracy i domu IRC narazie jest dosc ciezkie... :/ Jednak zobaczymy co da sie zrobic..
Avatar użytkownika
DeMetylen
Quizopisarz
Wieszcz
 
Posty: 208
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2005, 17:54
Ostatnia wizyta: piątek, 6 września 2013, 11:20
Pytań w bazie: 2197


Powrót do O #QuizPL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: {Bing} i 26 gości

cron