Izomer

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o kanale, poznać historię jego powstawania, dowiedzieć się kto nim administruje i jaki jest regulamin, zobaczyć osiągnięcia naszych najlepszych graczy oraz sprawdzić globalny ranking Q-punktów, bądź poczytać kompendium wiedzy o quizach IRC-owych.

Polecenia: IRC, quizbot, statbot, funbot

Izomer

Post#1 przez wilk » 16 września 2009, 11:19

Ponieważ serwer Izomera wciąż milczy, mimo iż wakacje dobiegły końca, a DeMetylen do tej pory nie odpisał co i jak, ja zaś nie mam kontaktu z administratorem tego serwera, zatem można oficjalnie przyjąć, że Izomer już nie wróci. Ja nie posiadam konta z wolnym procesem IRC, tak, aby nie odbyło się to kosztem (brak vhostów) któregoś z niewielu pozostałych botów pilnujących kanału. Jest możliwość dodania skryptu do quizbota, lecz z racji potężnych lagów butelki musiałaby ona być wyłączona na czas gdy leci quiz. Dostępne byłyby wtedy jedynie kula, rzut monetą, gra w marynarza i bar. Aczkolwiek gdy quiz się zatrzyma, to odblokowana będzie butelka. Co o tym sądzicie? Zawsze to lepsze niż nic. ;)
wilk (autor wątku)
Operator
Ascendant

Pytań w bazie: 14715
Lubię quizy: klasyczne (np. Dizzy)

Izomer

Post#2 przez shannon » 16 września 2009, 17:18

Ja tęsknię za kulą (z racji blond włosów mam problemy z odnajdywaniem odpowiedzi na wszystkie pytania, które mi w głowie świtają) i barem (szczególnie kawą), więc jestem za. :)
shannon
Operator
Swój człowiek

Pytań w bazie: 883

Izomer

Post#3 przez wilk » 17 września 2009, 00:26

OK, jednak zmiana planów. karolajn udało się postawić bota u siebie i podesłałem skrypt, więc Izomer teraz śmiga bez ograniczeń. Miłej zabawy. ;)
wilk (autor wątku)
Operator
Ascendant

Pytań w bazie: 14715
Lubię quizy: klasyczne (np. Dizzy)

Powrót do O #QuizPL